Adana’da birkaç sefer merhaba dediği adamın tacizine uğrayıp dayak yedi

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Gürselpaşa Mahallesi’nde İstanbul’da genel koordinatör olarak misyon yaparken babası rahatsızlanınca Adana’ya gelen Fide Uyarlar (42) konutunun bahçesinde köpeklerini gezdirirken Gökhan K. (45) ile tanıştı.

Yalnızca birkaç sefer Gökhan K. ile merhabalaşan Uyarlar, daha sonra şahsın tacizine maruz kaldı. Uyarlar’ın konutuna giren şahıs bayanı günlerce alıkoyup taciz edip, kolunu kırdı.

Bayan ise dehşetinden ve bir daha kendisine bulaşmaması için şikayetçi olmadı. Lakin Gökhan K. bir mühlet sonra tekrar genç bayanın konutuna gelip zorla meskende kalıp bayanı günlerce darbetti.

Bir müddet sonra da Uyarlar’ı asansöre binerken yakalayan şahıs onu taciz etti. Bayan da Gökhan K.’den kurtulmak için ona tokat atıp tekrar asansöre bindi fakat zanlı da gerisinden binip bayanı taciz etti. Bu anlar anbean görüntülendi. Uyarlar, bunun üzerine zanlıdan şikayetçi oldu.

Zanlı da bayan kendisine tokat attığı için şikayetçi olunca Fide Uyarlar hem kuşkulu hem de müşteki oldu.

Meskenine yerleştirilen kamera her şeyi ortaya çıkardı

Olay uzlaşmaya gidince bayan bir daha kendisini rahatsız etmeme karşılığında zanlı ile uzlaştı. Fakat zanlı uzlaşmasına karşın 22 Mayıs günü genç bayanın meskenine yan tarafının balkonundan girip, Uyarlar’ı darbedip taciz etti.

Sabaha kadar meskende kalıp bayana tecavüz etmeye çalışan zanlı daha sonra kaçtı. Bu anlar ise bayanın konutuna yerleştirdiği güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Genç bayan, zanlı kaçtıktan sonra manzaralarla birlikte polise giderek şikayette bulundu. Zanlı da polis tarafından konutuna yapılan baskında gözaltına alındı.

“Ben öldükten sonra hakkımı savunmayın”

Uyarlar, yaşadığı dehşet anlarını gözyaşları içinde anlatarak, “Bu bana yaptığı üçüncü darp hadisesi. Daha evvel 1 hafta boyunca konutumda beni hapsetti ve telefonlarıma el koydu. Daha sonra 1 ay ortalıktan kaybolmuştu. Uludağ’a gittim, orada düşüp bacağımı kırdım. Meskende yürüteçle yürüyordum, gece 00.30’da alkollü bir biçimde kapıma geldi. Gece 00.30’dan sabah 06.30’a kadar dövdü ve benimle evleneceksin diyerek zorladı. Bununla uygunlukla konuştum tamam sen git, artık ailem gelecek dedim ve gitti. 1 hafta sonra benden uzak durması kaidesiyle uzlaşma imzaladım. Maalesef, bende kalıcı bir iz, yara ya da sakatlık bırakmaz ise içeriye atılmıyormuş. O nedenle ben bu uzlaşmayı imzalamak zorunda kaldım. Ben öldükten sonra hakkımı savunmayın” dedi.

“Beni ailemle tehdit ediyor, mermi manyağı yapacakmış”

İHA’nın aktardığına nazaran Uyarlar, dün akşam 18.30 üzere, şahsın balkonundan konutuna girdiğinin altını çizerek şöyle devam etti:

“Köpeklerimi öldürmekle tehdit etti. Daha sonra çırılçıplak beni soydu ve tecavüz etmeye ve fotoğraflarımı çekmeye çalıştı. Bunları yaparsan hakkında kullanacağım deyince vazgeçti. Beni ailemle tehdit ediyor, mermi manyağı yapacakmış. Ben öldükten sonra benim hakkımı savunmayın, tek hatam istemiyorum demek. Ben kendimi savunurken tırnakladığım için ben kuşkulu o ise mağdurmuş. Bu kişi ruh hastası, seven insan bunu yapmaz. Bu sevgi değil takıntı haline getirmiş. Bu kişi gidecek içeride birkaç ay yatacak daha sonra çıkınca yeniden gelip beni öldürene kadar uğraşacak. Beni döverken yalvarıyordum, ağzımdan ve burnumdan kan geliyordu öldür beni artık dedim artık. ‘Seni öldürmeyeceğim süründüreceğim’ dedi.”


Related Posts

‘Sulama sırası’ arbedesinde kuzenini öldürdü!

Kepezli Mahallesi’nde; birebir kuyudan bahçe sulayan Suriye asıllı Abdullah Rammi ile amcasının oğlu Zido Muhammed Ali ortasında ‘sıra’ nedeniyle …

İngiltere Dışişleri Bakanı Truss: Dondurulan Rus varlıkları Ukrayna’ya verilecek

Rus işgali sırasında Ukrayna’da 120 bin’ den daha fazla meskenin yıkıldığı ve ülkeyi ekonomik olarak eski haline getirmek için milyarlarca …

LGS tercihleri nereden, nasıl yapılır? e Okul LGS tercih ekranı…

LGS tercihleri için beklenen gün geldi. LGS tercih süreçleri 4 Temmuz ile 20 Temmuz ortasında gerçekleştirilecek. Tercih süreci öğrenci ve velisi …

Görgü tanıkları acı olayı anlattı! Kızını kurtarmak isterken boğuldu

Olay, Samsun’un Atakum ilçesi Çatalçam mevkisi sahilinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Murat Akbaş (51) kızı Tuğçenur Akbaş (12) ile …

Erdoğan-Anastasiadis görüşmesinde neler konuşuldu?

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanya Başbakanı Pedro Sanchez’in mesken sahipliğinde Madrid’de düzenlenen Avrupa-NATO çalışma …

Ankara’da sağanak yağış: Bir kişi hayatını kaybetti

Ankara Valisi Vasip Şahin, kentte yaşanan sağanak sonrası meydana gelen su baskını nedeniyle bir kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.