Aşkla İlgili Kabuslarınızı Ortaya Çıkaran Optik İllüzyon Testi! Fotoğrafta Birinci Ne Görüyorsunuz?

Aşk hakkında sizi neyin korkuttuğu konusunda fikir verebilecek farklı bir kişilik testini sizlerle paylaşıyoruz. Bu manzara Ukraynalı sanatçı Oleg Shupliak tarafından oluşturuldu ve yakından baktığınızda çeşitli bâtın manalar içeriyor.

İlk başta kafa karıştırıcı görünebilir, lakin illüzyondaki her imaj için bir açıklama ile aşk için kabusunuzla ilgili en büyük şeyi belirlemenize yardımcı olacaktır.

Resme bir göz atın ve 4 fotoğraftan gözünüze çarpan birinci resmi söyleyin. Ayrıyeten yorumlar kısmında paylaşmayıda unutmayın. Fotoğrafta birinci ne görüyorsunuz? At, bayan, askerler ve art plandaki askerler.

AT

İlk fark ettiğiniz şey manzaranın ortasındaki at ise, en büyük endişenizin reddedilmek olduğunu gösterir. Bu, birçok kişinin korktuğu bir şeydir. Bu nedenle, hislerinizi birinin önüne koymakta zorlanabilirsiniz. Ayrıyeten, toplumsal telaşı olan bu türlü bir kişinin, öbürleri tarafından yargılanma yahut reddedilme konusunda denetim edilemez bir kaygı hissettiği söylenir. Ayrıyeten, mümkün olduğunda toplumsal durumlardan büsbütün kaçınırlar.

Bununla başa çıkmanın en güzel yollarından biri, olayların olması gerektiği üzere olmasına ve akışına bırakmasına müsaade vermektir. Unutulmamalıdır ki, birisi birebir şeyi hissetmiyorsa, endişelenmeyin, bu bir kişi olarak size bir darbe değildir.

KADIN

İlk baktığınızda bayanı fark ederseniz, aşkla ilgili en büyük kaygınızın muhtemelen uykunuzu kaçırmak olduğunu yahut düzgün uyuyamayacağınızı gösterir. Bu yüzden romantik bir bağa girme niyeti sizi heyecanlandırıyor fakat bir yerde sizi epey korkutuyor.

ASKERLER

Atlı askerleri birinci kere fark ederseniz, görünüşe ayak uydurma gereksiniminizin sizi korkuttuğuna yahut en büyük endişeniz olduğuna işarettir. Fotoğrafta askerler uyanıklığı temsil ediyor, bu da bazen gardınızı düşürmeniz ve bazen de çekingenliğinizi azaltmanız gerektiği manasına geliyor.

ARKA PLANDA ASKERLER

Arka planda askerleri birinci fark ederseniz, manzara en büyük kaygınızın oynanmak manasına gelebileceğini ortaya koyuyor. Duvarlarını dik tutan sevgilinizle uğraşırken biraz hassas bir insansınız. Herkes kendi suratında hareket ettiğinden, aşkın peşinden giderken buna dikkat ettiğinizden emin olun.

Unutulmamalıdır ki, birisi üstteki açıklamaya nazaran tıpkı şeyi hissetmiyorsa, endişelenmeyin, bu bir kişi olarak size bir darbe değildir.

Related Posts

Meksikalı YouTuber vahim kazada altı kişinin vefatına neden oldu

1,47 milyon abonesi olan bir YouTube yıldızı, müthiş bir otoyol otomobil kazasında bir çocuğu ve beş yetişkini öldürdüğü savıyla gözaltına alındı …

Hamdi Alkan: Öpüşme sahnesinde benden izin alınması gereksizdi!

Milliyet.com.trHamdi Alkan, 360 TV’de ekranlara gelen ‘Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece’ programına konuk oldu. Selen Görgüzel’in biten …

Ayrılık sebebi mesafe

Oyuncu, “Beş ay içerisinde büyük bir aşk yaşadık. Kendisi muhteşem bir insan. Birbirimize zaman ayıramadık. Ben çekimlerim için şehir dışına …

Yargı fragman yayınlandı mı? Yargı son bölüm fragmanı izle! Yargı 35. Bölüm fragmanı Full HD izle!

Kanal D’de yayınlanmakta olan dizi, geçtiğimiz sezonunda birçok izleyicinin beğenisini ve ilgisini kazanmayı başarmıştı. Diğer dizilerden farklı …

Muğla yerel haberi… Marmaris’te tatil sezonu devam ediyor

Türkiye’nin gözde turizm kentlerinden Muğla’nın Marmaris ilçesinde hava sıcaklıkları 39 derecede devam ederken plajlar ve denizler yerli ve …

Balıkesir’de bir araçtan 15 bin 560 sentetik uyuşturucu hap çıktı

Balıkesir Vilayet Jandarma Komutanlığı takımları, uyuşturucu husus imal ve ticaretine yönelik yapılan istihbarı çalışmalar sonucunda bir kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.