Galatasaray’da Dursun Özbek’ten net mesaj! ‘Şimdi değilse ne zaman’

Kulübün geleceğini belirleyecek çok zorlu günlerden geçtiklerine vurgu yapan Dursun Özbek, şöyle devam etti: “Hiçbir zaman şartları bahane etmeyeceğiz. Galatasaray’ın en üst noktaya çalışmak için birlikte çalışacağız. Hedefimizde küçülme yok. Küçülmek Galatasaray’a yakışmaz. Galatasaray’ı zirveye taşımak için gereken fedakarlıkları hep birlikte yapmamız lazım.” 

‘BU NASIL BİR VİCDANSIZLIK’

Dursun Özbek’in Sportif AŞ’de görev vereceği Erden Timur, son günlerde ortaya atılan iddialara isyan etti. Timur, “Sevgiyi bile kendi çıkarına alet etmek, vicdansızlıktır. TSKB ile yapalım diyen ben değil miyim? Kimseye yanlış bilgi veremezsin. Bu imkânsız. Boynunu kesersin, veremezsin. Peki nasıl oluyor da TSKB’nin yaptığı rakamlara ‘Ali Sami Yen’in koltuğunu satın almak istiyorlar’ diyorlar. Bu nasıl bir vicdansızlık ya” yorumunu yaptı.

‘GELEN PARAYI YÖNETEMİYORUZ’

Bodrum 1905 Galatasaraylılar Derneği, başkan adaylarından Eşref Hamamcıoğlu’nu ağırladı. Gayrimenkul satışları durumunda gelen paranın nasıl harcanacağının sorulması gerektiğini belirten Hamamcıoğlu, “Galatasaray’da şu anda en büyük eksik, varlık yönetimi. Gelen parayı yönetemiyoruz. Sayın Dursun Özbek, şimdi gıyabında aleyhinde konuşmak istemiyorum ama daha önce bunlar denendi. Bir Riva var, önümüzde bir otel projesi var. Aynı şeyi deneyip farklı çözümler, sonuçlar beklemek büyük hata olur” dedi.

Ibrahimovic’in mükemmel soyunma odası konuşması

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.