0

İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık Exxen, Netflix ve Amazon Prim Video, aile üyeliği hizmeti sunan dijital içerik platformları arasında…

Türkiye’deki kullanıcılara hizmet sağlayan; Netflix’in ve Amazon Prime’ın dikkat çeken farklı özellikleri var. Netflix’in daha fazla Türk yapımı içerik sunması, Amazon’un da 7.90 TL olan aylık üyelik ücreti öne çıkıyor. Diğer yandan yerli içerik platformu Exxen’de ise sosyal medya fenomenlerinin içerikleri dikkat çekiyor.

Netflix, Amazon Prime ve Exxen arasında kıyaslama yapılabilecek bir diğer nokta ise aile üyeliği denebilir. Aile üyeliklerinde hangi içerik platformunun daha fazla ve daha ilgi çekici yapımların bulunduğunu Kerem mercek altına aldı.

Aynı zamanda Kerem; Netflix ve Amazon Prime’ın çıkış hikayesine de değindi. 1990’ların son yıllarında kurulan Netflix’in, dijital bir platforma nasıl dönüştüğü ve 2006’da bu işe başlayan Amazon’un üç kez isim değişikliğine gittiğini, Kerem videosunda ele alıyor.

Instagram’ın bir süredir getireceği söylenen özelliği yolda

Çoğu kişiyi obsesif yaptığı yönünde bilimsel araştırmalar bulunuyor. Tartışma konusu soğumaya başlamışken, Instagram’ın beğeni gizleme özelliği için yeni bir adım attığı ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir