0

MSI, RTX 30 Sea Hawk modellerini görücüye çıkardı MSI RTx 30 Sea Hawk serisi kullanıcıların karşısına çıktı. NVIDIA GeForce RTX 3090 ve RTX 3080 ile gelecek…

AIO Sıvı Soğutma özelliğiyle gelen ekran kartları harici bir fana soğutmasına da sahip olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Modele ait görseller incelendiğinde model üzerinde bir fan ve ayrıca ikili bir fan görülüyor. Bu ayrı kurulumdaki fanın bilgisayar kasasına monte edilmesi gerekiyor.

MSI RTX 30 Sea Hawk serisi özelliklerine bakıldığında alüminyum radyatör kendisini gösteriyor. Bununla birlikte modellerin işlem birimi ve VRAM’leri soğutmak için mikro kanatlı ve bakır tabanla donatılan pompaya sahip olduğu aktarılıyor. Ayrıca VRAM’ler için modellerin kendi üzerinden bulunan özel soğutucu fanın da olduğu aktarılıyor.

Modelleri soğutacak olan sıvının bulunduğu radyatörler için de 2 adet 120 mm fan bulunduğu belirtiliyor. 35 dB olduğu aktarılan fanların daha fazla hava basıncı sağlayan MSI Torx Fan 4.0’a sahip olduğu aktarılıyor.

Modellerin fiyatına ve ne zaman satışa çıkacağına dair bir duyuru henüz yapılmadı. Ancak modellerin 2021’in ilk çeyreğinin sonlarında satışa olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir