0

Resident Evil Village’ın oynanış videosu geliyor Capcom, efsane Resident Evil serisinin yeni oyunu Village için oynanış videosu yayınlamaya hazırlanıyor…

Capcom, Resident Evil Vilblage’a ait yeni bilgileri paylaşacağı sanal bir etkinlik hazırlığında olduğunu duyurdu. Etkinlik oyuna ilk bakış imkanı sağlamanın yanında önemli bir rehber olmayı da hedefliyor. Etkinlikte izleyiciler sadece yeni oyundan değil, Resident Evil serisinden çok daha fazla haberle karşı karşıya kalabilir. 21 Ocak’ta Türkiye Saati İle 01.00’da başlayacak etkinlik What’s Good Games podcast serisinden Brittney Brombacher tarafından sunulacak.

Geçtiğimiz yılın E3 fuarında tanıtılan oyun, serinin sekizinci ana oyunu olma özelliğini yakalayacak. Gelen bilgilere bakıldığında bu yılın Nisan ayında raflarda yerini alması beklenen oyunun resmi çıkış tarihi için 21 Ocak’ı beklememiz gerekecek. Öte yandan etkinlikle ilgili yayınlanan YouTube videosunda serinin önceki oyunlarından farklı olarak zombi yerine vampir temasının işleneceği düşünülüyor.

Resident Evil 7‘nin doğrudan devamı olacak olan Resident Evil Village, PC, PS5 ve Xbox Series X | S platformlarına gelecek. Ayrıca Capcom’un, yeni oyunu PS4 ve Xbox One’a getirmek için de çalıştığı belirtilse de, her iki platform için de somut bir söz verilmedi.

Bir başka oyun stüdyosu olan Bethesda’da 21 Ocak tarihinde The Elder Scrols Online için bir tanıtım etkinliği gerçekleştirileceğini açıklamış, ancak bir gün öncesinde yeni ABD Başkanı Joe Biden’ın yemin töreni nedeniyle sönük geçmemesi için etkinliğini erteledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir