Seksenler dizisinin yıldızı Özlem Balcı MHP’den milletvekili adayı oldu! Kürsüden ilk poz geldi


Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Muğla milletvekili adayları açıklandı. TRT 1’de yayınlanan Seksenler dizisinde rol alan Özlem Balcı’nın genel seçimlerde MHP’den Muğla 1’inci sıra milletvekili adayı olduğu öğrenildi.

Milletvekili adayı olan ünlü isimlerin arasına biri daha eklendi. TRT 1’de Seksenler dizisinde rol alan Özlem Balcı’nın da Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) milletvekili adayı olduğu öğrenildi.  ‘Yıldız’ karakteriyle tanınan Özlem Balcı, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) 28. Dönem Muğla 1’inci sıradan milletvekili adayı gösterildi.

Özlem Balcı MHP kürsülerinde

MHP KÜRSÜLERİNDEN POZ VERDİ

Ünlü oyuncunun vekil adayı olmasına ilişkin çıkan haberlerden sonra Balcı’nın MHP kürsülerinden poz paylaşması takipçilerinin yoğun ilgisini gördü. Balcı aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile de aynı karede yer aldı.

Özlem Balcı

ÖZLEM BALCI KİMDİR?

 • Özlem Balcı, aslen Seydikemer doğumlu. Muğla bölgesindeki çok sayıda yerel radyo ve televizyonda spikerlik yapan Balcı, pek çok yapımda rol aldı.
   
 • 2006 yılında ‘Arka Sokaklar’ dizisinde ‘Makbule’ karakteriyle televizyona adım attı. 2007-2008 yıllarında ‘Doktorlar’ dizisinde ‘Aslı’ karakterini canlandırdı.
   
 • Aynı yıl ‘Annem’ dizisinde ‘İstanbul’, ‘Dudaktan Kalbe’ dizisinde ‘İnci’, ‘Hepsi1’ dizisinde ise ‘Özlem’ karakterine hayat verdi.
   
 • 2010 yılında ‘Umut Yolcuları’ adlı dizide ‘Deniz’ karakterini, 2011 yılında ‘Canan’ dizisinde ise ‘Elif Öğretmen’i canlandırdı. ‘Ateşin Düştüğü Yer’ filminde “Asiye”, Siya Mem-u Zin filminde ise “Helin” karakterini canlandırdı.
   
 • ‘Seksenler’ dizisindeki ‘Yıldız’ rolüyle de geniş çevrelerce tanındı.
   
 • Özlem Balcı ayrıca, 2016’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın biyografik filmi ‘Reis’te Emine Erdoğan’ı canlandırdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

“Adım Farah” setinde eğlenceli anlar! Engin Akyürek o sahneyi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir