Vivo şimdi de Y02T modelini tanıtmaya hazırlanıyor

Çin merkezli teknoloji şirketi Vivo, Aralık ayında Vivo Y02 modelini Hindistan pazarına sunmuştu. Daha sonra ise Vivo Y02A modelini tanıttı. Bu sürecin ardından, şimdi de Vivo Y02T modelinin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu yeni modelin adı, Hindistan’daki BIS sertifikasyon web sitesinde yer aldı.

Kısa bir süre önce, bu akıllı telefon hakkında birçok detayı duyumcu Paras Guglani tarafından paylaşıldı. Guglani’nin sızdırdığı bilgilere göre, Vivo Y02T’nin tasarımı, daha önce piyasaya sürülen Vivo Y02 ve Y02A modellerine oldukça benzer. Akıllı telefon, kutu şeklinde bir tasarıma ve arka tarafta tek bir kamera özelliğine sahip. Ön tarafta ise, kalın çerçeveler eşliğinde bir su damlası şeklinde kamera yuvası bulunuyor. Bu cihazın Hindistan’da 9.490₹ fiyat etiketiyle satılması öngörülüyor.

Vivo şimdi de Y02T modelini tanıtmaya hazırlanıyor

Duyumlara göre, Vivo Y02T, 6.5 inçlik Full HD+ çözünürlüklü bir ekranla donatıldı. Ekranın türü henüz doğrulanmasa da, canlı bir görsel deneyim sunan bir LCD ekran olması bekleniyor. Ayrıca Vivo Y02T 4G modeli, MediaTek Helio yonga setiyle birlikte gelecek ve böylece uygun fiyatlı bir cihaz için yeterli performans sağlayacak. Bu modelin 4 GB RAM, 4 GB sanal RAM desteği ve 64 GB depolama alanıyla gelmesi öngörülüyor.

Fotoğrafçılık özelliklerine bakıldığında, Vivo Y02T’nin 13 megapiksel ana kamera ile donatıldığı ifade ediliyor. Diğer yandan, ön kamera ise 5MP sensöre sahip olacak. Bu cihazın öne çıkan bir diğer özelliği de batarya kapasitesi. Duyumlara göre cihaz, 5.000mAh batarya ile uzun süreli bir batarya ömrü sunacak. Bataryanın ayrıca 18W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir