Yasağa uymadılar! 1 kişi öldü, 2 kişi kayıp

Olay Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde meydana geldi. Kuvvetli dalgalar nedeniyle bir süre önce ilçe sahilinden denize girmek yasaklandı. Ancak cankurtaranın bulunmadığı Tuzağzı plajında yasağa rağmen denize giren Yusuf Elmas ve yeğeni Ahmet Enes Elmas, bir süre sonra gözden kayboldu.

HAYATINI KAYBETTİ

Dalgaların açığa sürüklediği amca ile yeğeninin kaybolduğunu görenlerin ihbarı üzerine bölgeye jandarma, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne bağlı ekipler geldi. Yapılan çalışmalarda Yusuf Elmas balgın halde bulunarak kıyıya çıkarıldı.

Ambulansa alınan Yusuf Elmas, hastaneye götürüldüğü sırada hayatını kaybetti. Yeğeni Ahmet Enes Elması bulmak için yapılan çalışmalar sürüyor. Ancak denizdeki kuvvetli dalgalar sebebiyle sadece karadan gözlem yöntemi kullanılabiliyor.

DENİZE DÜŞTÜ

Kandıra Bağırganlı Mahallesindeki Sardala Koyunda ise, iddiaya göre kayalıkların üzerine çıkan Hüseyin Yılmaz, ayağının kayması sonucu denize düştü. Olayı gören arkadaşlarının ihbarıyla bölgeye ekipler geldi.

Hüseyin Yılmazı bulmak için ekipler çalışmalarını sürdürüyor. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne ait botlar ve Sahil Güvenlik Komutanlığına ait helikopter ile çalışma yapıldı. Arama çalışmaları devam ediyor. DHA

Denize girmek yasaklandı! Cankurtaran bıçaklandı İlginizi Çekebilir Denize girmek yasaklandı! Cankurtaran bıçaklandı Feci yangınlar sonrası art arda yasaklar İlginizi Çekebilir Feci yangınlar sonrası art arda yasaklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir