‘Acun Ilıcalı’nın yeri çok güzelmiş! Herkesi kapıştıracaksın, sonra seyredeceksin’

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz gün spora girerken Bebeköy’te objektiflere takıldı. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmeyen komedyen, ‘O Ses Türkiye’nin yılbaşı programında Acun Ilıcalı’nın jüri koltuğuna, kendisinin ise sunucu olarak yer alması hakkında şu ifadeleri kullandı:

Fiyatta bir şey değişmedi. Acun’un yeri çok güzelmiş. Oraya oturup herkesi kapıştıracaksın sonra seyredeceksin. O gün Acun’un performansı çok iyiydi.

“NEREDE ESKİ HALİMİZ?”

Ilıcalı’nın ‘Survivor’ programında sinirlenip, sandalye fırlattığı an sosyal medyada gündem olmuştu. Bu durumla ilgili yorumları sorulan Öztürk, “Artık yaşlar geçiyor. Nerede eski halimiz?” diyerek, espri yaptı.

Beyaz Show ile ilgili de konuşan ünlü isim, “Acun’un sinyali ile hareket edersek o devamlı sinyal halinde. Kendi sinyalime bakıyorum. Beraber bir şeyler düşünüyoruz, olacak güzel şeyler” dedi ve şöyle devam etti:

Başlamak gibi niyetimiz var. Sadece tarih ve içerikle ilgili iyi bir şey yapmak istiyoruz. Beş sene önce bıraktığımız zaman güzel yerde kaldık. İnsanların aklında güzel kaldı. Farklı şeyler yapmak istiyoruz insanlar, ‘Yine aynı şey mi?’ demesinler. İyi çalışıyoruz.

“BİZİM DÖNEMİMİZDEKİ GİBİ DEĞİL TELEVİZYON”

“Televizyonda izlenen şeyler gittikçe azalmaya başladı. O zaman Hüsmen ve Psikopat skeçlerini yaptığımızda mesela hiç öyle şey yapılmıyordu. O dönem patlamıştı. Bizim dönemimizdeki gibi değil televizyon. Şimdi sosyal medya ve TikTok gibi başka şeyleri var. Seyirci, mizahı 2.5 saatlik programın içinde almak istiyor mu istemiyor mu belli değil.”

TikTok’ta beş saniyede alıyor mizahı, beğenmezse atlıyor. 2.5 saati iyi doldurup, sosyal medyayla mücadele etmen lazım. Haddimiz olmayan ve boyumuzdan büyük işlere girmemeye çalışıyorum. Haddimse yaparım.

“KOMEDİ DİZİLERİ AZALDI”

Öztürk, “Komedi diziler ve show programlar azaldı. Yapımcılar riski mi almak istemiyor mu?” sorusuna, “Komedi dizileri azaldı. Talk-show yok. Benim dönemimde Neşet Ertaş, Müslüm Gürses, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Sezen Aksu ve Ahmet Kaya gibi aklınıza gelecek isimler çıktı programa. Eskisi gibi konuk da çıkmıyor artık. Her hafta yapıyordum, altı konuk alıyordum. Şu dönemde altı konuk zor” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx