Beşiktaş’ta Bir Şok Daha! Antrenmanda Büyük Kavga

Ahmet Nur Çebi yönetimini olağanüstü seçim kararı aldığı; Süper Lig ve UEFA Konferans Ligi’nde kötü günler geçiren Beşiktaş’ta Ante Rebic krizi patladı. Takımın teknik sorumlusu Burak Yılmaz, Ante Rebic’i idmandan kovdu!

Haberi Serdar Sarıdağ duyurdu

Gazeteci Serdar Sarıdağ, Youtube kanalında verdiği haberde “Burak Yılmaz, Rebic’i antremandan kovdu. Bir sakatlık söz konusu değilmiş” dedi.

Sarıdağ, Rebic’in neden idmandan kovulduğunu ise şöyle anlattı: “Burak Hoca baktı ki isteksiz, istediklerini yapmıyor, ‘Hadi kardeşim çık git idmandan’ demiş. Bu kadro dışı anlamına gelmiyor.”

Güneş de Rosier’i idmandan kovmuştu

Gazeteci Sarıdağ, Şenol Güneş’in de daha önce Valentin Rosier’i idmandan gönderdiğini belirterek, “Hoca ‘Madem iyi değilsin, isteksizsin git o zaman içeride uyu’ dedi” diye konuştu.

9 maçta sadece 205 dakika oynadı

Milan’dan transfer edilen 30 yaşındaki kanat oyuncusu Ante Rebic, Beşiktaş ile bugüne kadar sadece 9 maçta 205 dakika forma giyebildi. Hırvat futbolcu, gol ve asist katkısı ise yapamadı.

Burak Yılmaz iki maçta şans verdi

Şenol Güneş’in istifası sonrası takımın geçici olarak teknik sorumluluğunu üstlenen Burak Yılmaz, Rebic’e Galatasaray derbisinde 7 ve Bodo Glimt maçında da 18 dakika şans tanıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx