Recep İvedik, Netflix’e Döndü Bu Ayrıntıyla Beraber!

Temmuz ayında, Disney+ Recep İvedik dahil yerli içeriklerini kaldırmıştı. Serinin yedinci filmi de dahil olmak üzere bugün, tüm filmleri Netflix kütüphanesine eklenmiş olarak duyuruldu.

Şahan Gökbakar’ın başrolünde olduğu ve Türkiye genelinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Recep İvedik serisi, son olarak Disney+’ta yayımlanan yedinci filmiyle dikkat çekmişti. Ancak, Disney ile yapılan anlaşmanın ardından ilk filmler dışındakiler geçtiğimiz yıllarda Netflix’ten kaldırılmıştı.

Bugün ise seriyle ilgili Netflix abonelerini yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandı. Platform, Recep İvedik’in Netflix’e eklenmesini duyurdu. Netflix, bugün öğleden sonra serinin ilk filminde yer alan ünlü bir repliği paylaştı ve ardından Recep İvedik serisinin tüm filmlerinin platforma eklendiğini duyurdu. Bu koleksiyon arasında, Aralık 2022’de Disney+ için özel olarak yayınlanan Recep İvedik 7 de bulunuyor. Tüm aboneler şu anda serinin tamamına Netflix üzerinden erişebilir.

Netflix’in bu seriyi kütüphaneye eklemesi, Disney+’ın yaz aylarında orijinal yerli yapımlarını kaldırmasının ardından gerçekleşti. Bu içerikler arasında Recep İvedik de bulunuyordu. Şahan Gökbakar, o dönemde bu kararı “kabul edilemez” olarak nitelendirmiş ve izleyicilere tekrar buluşacaklarının sözünü vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir